Strona 1 z 1

[Sprzedam] obudowę komputera za 15zł

PostNapisane: środa, 11 kwi 2012, 20:44
przez bos_kg
Witam Więcej pod tym adresem

http://www.e-kg.pl/ostatnie-ogoszenia/ads/view/3283-sprzedam-obudow-komputera-za-15z.html

Nie odpowiadam na sms-y


Tel . 695-798-115

E-mail


bos_kg@o2.pl