Strona 1 z 1

[Sprzedam] mp3 za 20zł

PostNapisane: wtorek, 13 mar 2012, 23:05
przez bos_kg
Sprzedam mp3 jak po podanym adresem bez kabla wiem tyle ze się włącza gra wszystko ok
a jak działa z komputerem nie wie ponad 2 lata przeleżał w piwnicy


http://icecat.de/dk/p/mpman/mpf50/mp3-afspillere-og-optagere-mp-f50-32mb-290880.html

kontakt
Gadu-Gadu
34993970

Nie odpowiadam na sms-y

pod kom bardziej mnie złapać a co
do gadu to często nie widoczny jestem

E-mail

bos_kg@o2.pl