Strona 1 z 1

[Sprzedam] NOKIA N8 - NOWA AMOLED 12MegaPixel

PostNapisane: wtorek, 25 sty 2011, 23:19
przez macsurf
Witam

Sprzedam w bardzo atrakcyjnej cenie telefon NOKIA N8 ( NOWA - 2 lata gwarancji ). CENA TO TYLKO: 1229zł !
Więcej informacji: http://allegro.pl/telefon-nokia-n8-z-amoled-wifi-gps-hdmi-hd-nowa-i1430882404.html

Kontakt:
Tel: 889 887 179
GG: 1445359

Pozdrawiam