:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
[SPRZEDAM] TELEFONY GSM
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=2&t=20562
Strona
1
z
1
[SPRZEDAM] TELEFONY GSM
Napisane:
poniedziałek, 22 lis 2010, 09:44
przez
DZoLo
http://allegro.pl/nokia-2330-nowa-classic-zaplombowany-karton-i1324978416.html
http://allegro.pl/sony-ericsson-c902-se-sonyericsson-007-james-bond-i1332529378.html
wiecej informacji 793 429 443