[SPRZEDAM] NETBOOK MSI U100

Właśnie, jak w tytule. To jest miejsce gdzie możesz powiedzieć wszystkim co masz do sprzedania, lub co chcesz kupić czy zamienić.

[SPRZEDAM] NETBOOK MSI U100

Postprzez Owee » czwartek, 28 paź 2010, 18:18

Sprzedam netbooka - KOLOR CZARNY - CENA 800 PLN

Pełna recenzja tu: http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-MSI-Wind-U100.9874.0.html

DODATKOWO W ZESTAWIE:

+ wgrany oficjalny BIOS umożliwiający podkręcenie procesora kombinacją klawiszy Fn + F10 o 20%)
+ dodatkowy 1GB pamięci operacyjnej (w sumie 2GB)
+ dodatkowa bateria (7600mAh) - trzyma do 6 godzin (osobno warta około 300 PLN)
+ dwa futerały (biały zamykany na suwak, oraz drugi grafitowy zamykany na rzep)
+ Myszka na USB ( osobno warta około 50 PLN)
+ oryginalne (z licencjami) dwa systemy operacyjne - Windows XP Home PL (z zestawu na wypalonej płytce) oraz Windows 7 Home Premium PL (też na płytce) (licencja Windows 7 HP kosztuje około 420 PLN)
+ powiększony dysk twardy do 160GB (standardowo było 120GB)


Sprzęt w bardzo dobrym stanie - zewnętrzna pokrywa (połyskliwa fortepianowa czerń) nie posiada żadnych rys.

Kontakt telefoniczny - 880 782 142
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Powrót do :: sprzedam, kupię, zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 6 gości