:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
[sprzedam] Nokia n70 jak NOWA !
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=2&t=19468
Strona
1
z
1
[sprzedam] Nokia n70 jak NOWA !
Napisane:
sobota, 22 lis 2008, 22:33
przez
macsurf
Oto link do aukcji:
http://allegro.pl/item478996920_telefon_nokia_n70_z_mp3_symbianem_2mpix_jak_nowa.html
Cena poz Allegro to tylko 355zł !