:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
[SPRZEDAM] NOKIA 5200 czerwona - ZBITY WYŚWIETLACZ
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=2&t=19036
Strona
1
z
1
[SPRZEDAM] NOKIA 5200 czerwona - ZBITY WYŚWIETLACZ
Napisane:
czwartek, 5 cze 2008, 23:31
przez
a900
WEJDŹ TU:
http://kolobrzeg.olx.pl/nokia-5200-czerwona-zbity-wyswietlacz-iid-10535541