Strona 1 z 1

[SPRZEDAM] Telefon SONY ERICSSON K770I

PostNapisane: poniedziałek, 2 cze 2008, 08:19
przez Grabarz
Tak jak w temacie sprzedam Sony Ericsson K770i
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/k770i?cc=pl&lc=pl
Telefon nowy w pudełku z gwarancja - kolor grafitowy
w zestawie :
- sluchaweczki
-oprogramowanie
-GRATIS dorzucam sluchawke bluetootha Jambry
Cena : 490 zł
Kontakt GG 3220296
Telefon 698682954