[SPRZEDAM] Telefon SONY ERICSSON K770I

Właśnie, jak w tytule. To jest miejsce gdzie możesz powiedzieć wszystkim co masz do sprzedania, lub co chcesz kupić czy zamienić.

[SPRZEDAM] Telefon SONY ERICSSON K770I

Postprzez Grabarz » poniedziałek, 2 cze 2008, 08:19

Tak jak w temacie sprzedam Sony Ericsson K770i
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/k770i?cc=pl&lc=pl
Telefon nowy w pudełku z gwarancja - kolor grafitowy
w zestawie :
- sluchaweczki
-oprogramowanie
-GRATIS dorzucam sluchawke bluetootha Jambry
Cena : 490 zł
Kontakt GG 3220296
Telefon 698682954
Grabarz
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek, 3 kwi 2008, 09:46

Powrót do :: sprzedam, kupię, zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości