Strona 1 z 1

SPRZEDAM CITROEN XANTIA2.0

PostNapisane: piątek, 8 lut 2008, 19:31
przez jaco690
WITAM,
SPRZEDAM SAMOCHOD CITROEN XANTIA 2.0,ROK 1993(GRUDZIEń) KOLOR ZIELONY METALIK-CIEMNY.
PIERWSZY WłAśCICIEL W POLSCE-AUTO OD KOBIETY,PRZEBIEG 79TYS,ELEKTRYCZNE SZYBY PRZóD,ELEKTR.SZYBERDACH,TAPICERKA WELUROWA.
DO WYMIANY TULEJE WAHACZY.BRAK INSTALACJI GAZOWEJ.
CENA 4000Zł.
TEL.880-200-490 PROSZę DZWONIć DO GODZ.21.