Strona 1 z 1

[sprzedam]NOKIA 6103-TANIOCHA!

PostNapisane: czwartek, 17 sty 2008, 15:08
przez spOks
Sprzedam Nokie 6103 czarna. Niestety posiadam do niej tylko ładowarke. Telefon posiada sim loka w sieci orange. Obudowa jest troche porysowana,ale telefon jest w 100% sprawny. Cena 70zł-do malej negocjacji.

Kontakt:
tel 798592714
GG 1662776