:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
[sprzedam] Samick LP + Piec
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=2&t=18583
Strona
1
z
1
[sprzedam] Samick LP + Piec
Napisane:
wtorek, 15 sty 2008, 17:06
przez
copcat
Samick Les Paul + piec alphard ag35
...
Samick stan techniczny idealny, Stan wizualny dobry+
minusem jest uszkodzenie lakieru mam nadzieje widoczne na zdjęciu...
Piecyk stan bdb
Cena za gitarę to 450zl
Cena piecyka to 250zł
kontakt pw.