Strona 1 z 1

<sprzedam > komputer

PostNapisane: środa, 19 gru 2007, 12:38
przez markolimp
procesor core 2 duo t6300 1,8 Ghz<nie krecony>grafika ge force 7600, plyta glowna <chyba abit czy cos podobnego juz nie pamietam> dyski twarde 40 gb oraz 250 gb<<dysk ma ok rok czasu> naped dvd samsung oraz drugi naped dvd <nagrywarka lg z light scribe> obudowa tracer zasilacz 400 w , monitor lcd 19" lg bez <bad pixeli> klawiatura i myszka logiteca. a jak ktos by chcial to moze jeszcze sprzedac do tego biurko w calkiem niezlym stanie.

co do ceny to jak ktos ma jakies propozycjie to napewno rozawze i mysle ze jakos bysmy sie dogadali

kontakt na pw lub gg

do tego daje calkowicie legalnego windowsa xp