Strona 1 z 1

[Sprzedam] SE K750i na gwarancji !

PostNapisane: poniedziałek, 3 gru 2007, 21:14
przez krystian
Witam.

Mam do sprzedania Sony Ericssona K750i w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym. Wszystko dziala bez zarzutu. Aparat posiada simlocka w sieci ERA/HEYAH (jeszcze ponad rok gwarancji). W sklad zestawu wchodzi: telefon, bateria, ladowarka, instrukcja, pudelko, paragon, karta gwarancyjna.

Cena: 420zl.
Jezeli ktos ma jakies pytania prosze pisac na GG 3002260 badz PM.