:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
[KUPIĘ] NOKIA 6030 lub 3110 -kolor czarny
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=2&t=18436
Strona
1
z
1
[KUPIĘ] NOKIA 6030 lub 3110 -kolor czarny
Napisane:
niedziela, 2 gru 2007, 11:26
przez
halomistrz
Jak w temacie,tylko nowy lub minimalnie używany w idealnym stanie,najlepiej w ERZE-oferty na:
halomistrz@op.pl