Strona 1 z 1

[KUPIĘ] NOKIA 6030 lub 3110 -kolor czarny

PostNapisane: niedziela, 2 gru 2007, 11:26
przez halomistrz
Jak w temacie,tylko nowy lub minimalnie używany w idealnym stanie,najlepiej w ERZE-oferty na: halomistrz@op.pl