Strona 1 z 1

[Sprzedam] Samochod - Peugeot 306

PostNapisane: sobota, 17 lis 2007, 19:01
przez Pcheła
Moj tata ma do sprzedania samochod. Peugoeot'a 306 1,4 KAT. Rok produkcji 1996 (kupiony w salonie w marcu 1997). Data pierwszej rejestracji marzec 1997r. Samochod w dobrym stanie. CENA DO UZGODNIENIA. Kontakt telefoniczny z moim ojcem tel. 608454117 Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt telefoniczny, poniewaz nie mam zbytnio dostepu do internetu.