[SPRZEDAM]American Staffordshire Terrier-SZCZENIAK
Sprzedam 4 miesięcznego pieska(samiec) barwy błękitnej z białymi znaczeniami.Pies ma rodowód i pochodzi z hodowli-Zielona Góra.Malec jest już nauczony załatwiać się na dworze. Piesek jest bardzo ładny i szybko się uczy.Posiadam metrykę gwarantującą pochodzenie psiaka. Jestem zmuszony go sprzedać,gdyż jeden z członków rodziny ma niestety alergie;(Oddam tylko w dobre ręce,gdyż zależy mi na losie pieska.Nie chce go oddawać do schroniska.
ZDJĘCIA I SKANY DOKUMENTÓW WYSYŁAM NA MAILA.
CENA:1000zł(oczywiście do negocjacji).
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zabraniem pieska do siebie prosze o kontakt:798592714 lub GG 1662776(nawet gdy niedostępny)
ZDJĘCIA I SKANY DOKUMENTÓW WYSYŁAM NA MAILA.
CENA:1000zł(oczywiście do negocjacji).
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zabraniem pieska do siebie prosze o kontakt:798592714 lub GG 1662776(nawet gdy niedostępny)