:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
[sprzedam] SE k510i
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=2&t=18333
Strona
1
z
1
[sprzedam] SE k510i
Napisane:
poniedziałek, 29 paź 2007, 21:10
przez
copcat
K510i na Gwarancji do końca do 2008 roku, bez sim-lock'a stan techniczny Idealny.. stan Wizualny Dobry, Ładowarka, słuchawki, Kabel usb itp w zestawie...
Cena 230zł...