[porzyczyc] potrzbuje pozyczyc kamerke Hi8

Właśnie, jak w tytule. To jest miejsce gdzie możesz powiedzieć wszystkim co masz do sprzedania, lub co chcesz kupić czy zamienić.

[porzyczyc] potrzbuje pozyczyc kamerke Hi8

Postprzez irekautomaty » środa, 10 paź 2007, 19:52

witam
Potrzebuje pozyczyc kamere Hi8, potrzbuje ja tylko na godzinke bo chce tasme odworzyc bo dali Panstwo Mlodzi i chce ujecia z niej w swoim video ze slubu, a sami juz tej kamery nie maja bo wyjechali, a plyte mam rodzica oddac. Odwdziecze sie za uzyczenie kamerki. tel 508 299 086 numer gg 1808343 lub email irexautomaty@wp.pl
bede bardzo wdzieczny
irekautomaty
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 6 kwi 2006, 18:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Powrót do :: sprzedam, kupię, zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości