Oddam lampę podłogową, wysokość 140 cm, jak na zdjęciu. Nie jest nowa, ale w bardzo dobrym stanie.
Lampa jest całkowicie sprawna. Kupiłam nową, tej już nie potrzebuję, a nie mam gdzie jej trzymać.
Zainteresowanych zapraszam na PW.


Powrót do :: sprzedam, kupię, zamienię
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości