Sprzedam mp3 jak po podanym adresem bez kabla wiem tyle ze się włącza gra wszystko ok
a jak działa z komputerem nie wie ponad 2 lata przeleżał w piwnicy
http://icecat.de/dk/p/mpman/mpf50/mp3-afspillere-og-optagere-mp-f50-32mb-290880.html
kontakt
Gadu-Gadu
34993970
Nie odpowiadam na sms-y
pod kom bardziej mnie złapać a co
do gadu to często nie widoczny jestem
E-mail
bos_kg@o2.pl
