[sprzedam] Foto*data*bank DigiMate II 40GB

Właśnie, jak w tytule. To jest miejsce gdzie możesz powiedzieć wszystkim co masz do sprzedania, lub co chcesz kupić czy zamienić.

[sprzedam] Foto*data*bank DigiMate II 40GB

Postprzez Bruno » wtorek, 18 mar 2008, 11:35

Dane produktu:
- Łącze: USB 2.0 (kompatybilny z USB 1.1)
- Obsługiwane karty: CF I, CF II, MicroDrive, SD, MMC, MS, SM, XD i ich odmiany ( patrz tabela )
- System operacyjny: Kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi Windows XP/ME/2000/98
(sterowniki dołączone na płycie)
- Zgodność ze standardem plug&play (automatycznie wykrywany jako zewnętrzny dysk twardy)
- NIEBIESKI EKRAN LCD / displey pokazujący informacje o wielkości wbudowanego dysku, ilości wolnego miejsca, ilości danych, które mają być skopiowane z karty pamięci, postęp w kopiowaniu danych i inne
- Wbudowany litowo-jonowy akumulator 1200 mAh
- Obsługa systemu plików FAT 12/16/32 (dla karty pamięci), FAT 32 (dla dysku twardego), typ interfejsu: ATA


Cały fabryczny komplet, czyli:
- databank,
- dysk 40Gb,
- ładowarka i okablowanie,
- pudełka, papiery.

Kontakt via PW
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Powrót do :: sprzedam, kupię, zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości