Właśnie, jak w tytule. To jest miejsce gdzie możesz powiedzieć wszystkim co masz do sprzedania, lub co chcesz kupić czy zamienić.
przez Owee » piątek, 22 lut 2008, 15:02
Jak w temacie - karty to wersje AMP edition czyli o fabrycznie podkręconych zegarach przez producenta. Wersje BOX. Jeszcze prawie całe dwa lata gwarancji. POSIADAM DWIE IDENTYCZNE SZTUKI - MOGĄ BYĆ UŻYTE RAZEM W SLI (o ile masz płytę główną która wspiera SLI) Bardzo ciche chłodzenie. Poniżej zdjęcia i informacje na ich temat:
Oraz link do strony producenta -
LINK DO STRONY PRODUCENTA
CENA 330 PLN ZA SZTUKĘ
-

Owee
- Dyskutant
-
- Posty: 133
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
- Lokalizacja: Kołobrzeg
Powrót do :: sprzedam, kupię, zamienię
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości