[Sprzedam] Nokia 6230i BLACK, jak nowa + gratis !!!

Właśnie, jak w tytule. To jest miejsce gdzie możesz powiedzieć wszystkim co masz do sprzedania, lub co chcesz kupić czy zamienić.

[Sprzedam] Nokia 6230i BLACK, jak nowa + gratis !!!

Postprzez krystian » środa, 2 sty 2008, 22:19

W zestawie:
- telefon Nokia 6230i
- oryginalna ładowarka z przejściówką
- oryginalna bateria
- oryginalne firmowe pudełko
- karta pamięci 32MB
- kabel USB + oprogramowanie GRATIS !!!
- oryginalny stereofoniczny zestaw słuchawkowy NOKIA

Telefon jest w stanie jak nowy, zadnych rys ani otarc. Bez simlocka. Wszystko dziala bez zarzutu, nie zawiesza sie, nie gubi zasięgu. Jezeli ktos ma wiecej pytan prosze pisac na GG 3002260 badz mail krystian@kolobrzeg.com.pl

Cena za komplet 270zl.
Avatar użytkownika
krystian
Twardziel
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 26 lip 2003, 10:57
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 3002260

Powrót do :: sprzedam, kupię, zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości