Właśnie, jak w tytule. To jest miejsce gdzie możesz powiedzieć wszystkim co masz do sprzedania, lub co chcesz kupić czy zamienić.
przez Pcheła » sobota, 17 lis 2007, 19:01
Moj tata ma do sprzedania samochod. Peugoeot'a 306 1,4 KAT. Rok produkcji 1996 (kupiony w salonie w marcu 1997). Data pierwszej rejestracji marzec 1997r. Samochod w dobrym stanie. CENA DO UZGODNIENIA. Kontakt telefoniczny z moim ojcem tel. 608454117 Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt telefoniczny, poniewaz nie mam zbytnio dostepu do internetu.
-
Pcheła
- Nowicjusz
-
- Posty: 7
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:56
- Lokalizacja: Ogrody
Powrót do :: sprzedam, kupię, zamienię
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości