[SPRZEDAM] RADEON 9800 PRO, SDRAM 256 KINGSTONE ...

Właśnie, jak w tytule. To jest miejsce gdzie możesz powiedzieć wszystkim co masz do sprzedania, lub co chcesz kupić czy zamienić.

[SPRZEDAM] RADEON 9800 PRO, SDRAM 256 KINGSTONE ...

Postprzez snEEs » wtorek, 25 wrz 2007, 06:49

Tak jak w temacie
RADEON 9800 wraz z Arctic cooling 170 zl

Ram 256 KINGSTONE - 50 zl
Ram 512 Sycron - 75 zl

Plyta glowna ABIT - NF 7 - S wraz z Athlon 1800+ i wydajnym ZALMANEM - Cena do uzgodnienia.

1605150 gg - 502110703 tel

albo na PM
snEEs
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 26 lip 2003, 12:19

Powrót do :: sprzedam, kupię, zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości