Kupię, albo przyjmę stare okno. Nie musi być oszklone, może być sama rama. Może być żeliwne, albo drewniane, najlepiej byłoby gdyby miało nietypowy kształt. Poszukajcie, może gdzieś właśnie takie leży i przeszkadza. Kontakt na pw

Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez
barmaid, łącznie edytowano 1 raz