[kupie] Obudowę z akrylu lub pleksi (cała przezroczysta)

Właśnie, jak w tytule. To jest miejsce gdzie możesz powiedzieć wszystkim co masz do sprzedania, lub co chcesz kupić czy zamienić.

Postprzez Owee » środa, 24 sie 2005, 23:41

Bartosz - coś ci powiem w temacie tych obudów - swojego czasu też się napaliłęm jak cholera ale tak jak wspominiał pelson - akryl, czy pleksa - to jest własciwie to samo - jest ZAJEBISCIE PODATNY NA ZARYSOWANIA - a jeśli planujesz kupić obudowę z akrylu w dodatku podatnego na UV to te zarysowania w świetle UV będą 10 RAZY BARDZIEJ WIDOCZNE niż przy wyłaczonym oświetleniu UV.

I to jeszcze nie koniec złych wiadomości - nie wiem co prada z jakie parametry materiałów (plexy UV) stosują w swoich produktach poszczególni producenci ale ja np: jakiś rok temu kupiłem na allegro okno z plexy UV (zielonkawa) do kompa - dziś, po jakiś ponad roku oknoto zdemontowałem i wstawiłem z zwykłej, przezroczystej plexy z dwóch powodów:

1) na plexsie powstają rysy i ryski (ba nawet od czyszczenia RĘCZNIKIEM PAPIEROWYM MIEKKIM) kóre nieciekawie wyglądaja w świetle UV.

2) plesa była podświetlana przez cały cas od montażu do demontażu okna dwiema katodami UV (od góry i od dołu) - niby jasna sprawa - akryl UV musi być podświetlany światłem UV bo inaczej nie oddaje swojego efektu - ale przy zakupie sprzedawca nie powiedział mi że przy długo trwałym naświetlaniu światłem UV plexa staje się PRZEZROCCZYSTA W MIEJSCACH NAJSILNIEJSZEGO NAŚWIETLENIA.

Efekt był taki że po zdemontowaniu okna było one na dolnej i górnej krawendzi przezroczyste a w środku dalej zielonkawe - jednym słowem - KOMPLETNE GÓWNO.


Także zastanów sięczy chcesz wywalić ponad 400 PLN na taką obudowę a po roku nawet ostrożnego uzytkowania mieć porysowane i cześciowo przezroczyste GÓWNO którego nikt od ciebie nie będzie chciał odkupić nawet za 100 pln....

Wierz mi - bawie się w tuning wizualny kompa już drugi rok - i twierdzę że akrylowe obudowy to szajs...
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez B!sH0p » czwartek, 25 sie 2005, 02:05

Jezeli moge cos dodac mam na sprzedaż obudowe Thermaltake z oknem. Naprawde ciekawy temat 350 zł do uzgodnienia
Avatar użytkownika
B!sH0p
Bywalec
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 9 sie 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez B!sH0p » czwartek, 25 sie 2005, 12:49

Avatar użytkownika
B!sH0p
Bywalec
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 9 sie 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Pelson » czwartek, 25 sie 2005, 16:23

Avatar użytkownika
Pelson
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: sprzedam, kupię, zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron