miejsca które nie polecam w Kołobrzegu

To jest kawałek forum dla ludzi którzy mają coś do powiedzenia na tematy polityczne, społeczne czy gospodarcze. Masz ciekawe poglądy, chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami, skomentować wydarzenia z kraju lub świata, proszę bardzo...

miejsca które nie polecam w Kołobrzegu

Postprzez diament85 » środa, 16 paź 2013, 22:14

dziś miałem nie przyjemna historie umówiony na godzine 10,30 do dentysty na ulicy Narutowicza 8a na zwykła kontrole , zaczeła sie rzeź dentystka postanowiła mi wyrwać zęba po pół godzinie kolega jej pomagał i ok godziny 12.00 postanowili zrobić przerwe do godziny 15.00 . Przyszedłem na godzine 15.00 i czekałem na dalszy ciąg do godziny ok17,30 po czym jak przyjmowali wszystki a ja stałem jak osioł podziękowałem za współprace i wyszedłem . Niby nic specjalnego ale straciłem dziś 4 godziny na dentystę przy czym zakończyło sie pokruszeniem zęba , rozcięciem dźionsła , pobraniem trzech dawek znieczulenia i paru tabletek przeciw bólowych , jak zomb nie bolał teraz boli i cały dzień zmarnowany . Co ja teraz moge zrobić chyba tylko protetyk na własny koszt i podziękuję NFZ
diament85
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 16 paź 2013, 21:56


Powrót do :: wydarzenia, opinie, komentarze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 4 gości

cron