Co sądzicie o gazecie "Miasto Kołobrzeg" ?Anty władzy?

To jest kawałek forum dla ludzi którzy mają coś do powiedzenia na tematy polityczne, społeczne czy gospodarcze. Masz ciekawe poglądy, chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami, skomentować wydarzenia z kraju lub świata, proszę bardzo...

Co sądzicie o gazecie "Miasto Kołobrzeg" ?Anty władzy?

Postprzez Kolobrzezanin54 » niedziela, 7 lis 2010, 12:01

Moje odczucia są takie iż gazeta mocno zaakcentowana przeciwko obecnej władzy kołobrzeskiej.
Redaktor gazety to czarnowidz ,który usilnie wmawia mieszkańcom Kołobrzegu,że obecna władza nie radzi sobie w mieście.Nawet za korki w Kołobrzegu obwinia się Prezydenta miasta,tylko dlatego,że ulica Trzebiatowska jest remontowana,gdzie wpływa to na zwiększenie zatłoczenia wmieście,chociaż redaktor "Miasto Kołobrzeg " może wolałby,aby nic nie było robione wtedy byłoby najlepiej.
Dziwi mnie tylko jedno,skąd w polskiej świadomości tyle narzekania a zazwyczaj najwięcej narzekają Ci co w ogóle nic nie zrobili dla tego miasta,którzy siedzą gdzieś w ukryciu niedocenieni przez społeczność lokalną...
Dziennikarz powinien być obiektywny i patrzeć szerokimi horyzontami a komentarze polityczne nie powinny być pisane z klapkami na oczach.
Moim zdaniem gazeta " Miasto Kołobrzeg" jest bardzo stronnicza i opiera się na taniej sensacji ,opisywaniu wg swoich okrojonych horyzontów.
Gazeta nie posiada nawet na końcu imienia i nazwiska redaktora,tylko odnośnik do www
Poza tym na siłę wciska się tę gazetę w skrzynkę pocztową,zwłaszcza przed wyborami.To duże nadużycie bo może nie każdy sobie życzzy otrzymywanie gazety w której co numer pisze się zle o władzy kołobrzeskiej i Prezydencie.
Do wydawców tej gazety,dobry zwyczaj podpisywać swoje dzieła a nie robić to anonimowo...na siłę wciskając swoje myślenie do skrzynek pocztowych...
Kolobrzezanin54
Bywalec
 
Posty: 45
Dołączył(a): wtorek, 4 mar 2008, 22:57

Re: Co sądzicie o gazecie "Miasto Kołobrzeg" ?Anty władzy?

Postprzez Atalanta » piątek, 19 lis 2010, 13:37

Od strony formalnej portal jest szybki, nowoczesny, przyjemny w odbiorze, przyjemnie się go czyta. Jednak od strony treści - pomijając stronniczość i jeżdzenie po PO, bardzo czesto wynajduje drobiazgi, których roztrząsanie i pisanie na ich temat całych obszernych artykułów jest dla mnie po prostu biciem piany.
Atalanta
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 18 lis 2010, 15:33

Re: Co sądzicie o gazecie "Miasto Kołobrzeg" ?Anty władzy?

Postprzez Atalanta » środa, 26 sty 2011, 12:50

Zauważam tez, że bardzo pogorszył się styl tekstów, ostatnio są pisane rażąco potocznie i niedbale, jakby ktoś szybko usiadł do komputera i w 3 minuty miał napisac co widział, bo już go psy gonią.
Atalanta
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 18 lis 2010, 15:33


Powrót do :: wydarzenia, opinie, komentarze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron