Prosba o pomoc_Badanie online

To jest kawałek forum dla ludzi którzy mają coś do powiedzenia na tematy polityczne, społeczne czy gospodarcze. Masz ciekawe poglądy, chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami, skomentować wydarzenia z kraju lub świata, proszę bardzo...

Prosba o pomoc_Badanie online

Postprzez Badacz » piątek, 16 lip 2010, 11:36

Zapraszamy do udziału w badaniu internetowym, prowadzonym w ramach wspólnego projektu Wydziałów Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Ruhr Bochum w Niemczech.
Interesują nas różne okoliczności życiowe osób z Polski o niemieckich korzeniach (mających rodziców, dziadków, pradziadków... z niemieckim obywatelstwem), tych żyjących aktualnie w Niemczech, jak i tych, które mieszkały w Niemczech w przeszłości, a obecnie wróciły do Polski. W badaniu można wziąć udział anonimowo, można również zostawić kontakt do siebie, jeśli jest się zainteresowanym wzięciem udziału w losowaniu nagród (główna nagroda to zakup książek za łączną sumę 50 EU – 200 PLN).
Wypełnienie kwestionariusza zabiera około 15 - 20 minut.
Kliknij na poniższy link, jeśli masz niemieckie korzenie, mieszkasz obecnie w Polsce, a w przeszłości mieszkałeś/aś w Niemczech przez co najmniej 1 rok.

http://www.unipark.de/uc/dpws_migration_polska/

Kliknij na poniższy link, jeśli pochodzisz z Polski, masz niemieckie korzenie oraz obecnie mieszkasz w Niemczech od minimum 2 lat.

http://www.unipark.de/uc/dpws_migration_niemcy/

Z góry dziękujemy za uczestnictwo. Państwa pomoc jest dla nas bardzo cenna.
Mgr Agata Kudlik (Uniwersytet Warszawski), Dr Patrizia Thoma (Uniwersytet Ruhr Bochum)
Badacz
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 16 lip 2010, 11:34

Powrót do :: wydarzenia, opinie, komentarze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron