Polanski

To jest kawałek forum dla ludzi którzy mają coś do powiedzenia na tematy polityczne, społeczne czy gospodarcze. Masz ciekawe poglądy, chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami, skomentować wydarzenia z kraju lub świata, proszę bardzo...

Polanski

Postprzez KAROLLA » poniedziałek, 28 wrz 2009, 18:34

Mysle, ze powinien byc sadzony jak kazdy inny za pedofilski gwalt i za ucieczke z karaju przed procesem.
Ani czas, ktory minal od wydarzenia, ani slawa nie ma tu usprawiedliwienia
Avatar użytkownika
KAROLLA
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 9 maja 2008, 20:12

Re: Polanski

Postprzez report5 » poniedziałek, 28 wrz 2009, 20:09

Manchester England England
Across the Atlantic Sea
And I'm a genius genius
I believe in God
And I believe that God
Believes in Claude
That's me that's me

Claude Hooper Bukowski
Finds that it's groovy
To hide in a movie
Pretends he's Fellini
And Antonioni

And also his countryman Roman Polanski
All rolled into one
ne Claud Hooper Bukowski


itd - marzenia do kubła
Avatar użytkownika
report5
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): niedziela, 13 lip 2008, 08:50

Re: Polanski

Postprzez KAROLLA » wtorek, 29 wrz 2009, 14:31

Najbardziej oburzajace jest to, ze nasz kochany kraj, wydal ustawe kastrowania Polakow za pedofilie, JAKO JEDYNY W SWIECIE, I BRAWO ZA TO, a jednoczesnie nasz kochany prezydent pan Kaczynski wstawia sie osobiscie jako nasz reprezentant, zeby Polanskiego ULASKAWIC....
Dwa wydarzenia w przeciagu kilku dni....

Ciekawa jestem, czy pan Kaczynski mialby takie samo stanowisko, jakby jego corke czy wnuczke w wieku 13 lat spotkalo to samo. Czyli brutalny GWALT przez 45 latka, bo tyle lat mial wtedy Polanski....
Avatar użytkownika
KAROLLA
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 9 maja 2008, 20:12

Re: Polanski

Postprzez thrakatuluk » środa, 14 paź 2009, 21:00

Moim zdaniem Polański powinien co najmniej stanąć przed sądem. Mnie najbardziej wkurzają wypowiedzi niby to inteligentnych aktorów polskich, którzy licząc chyba na jakąś role bądź sam nie wiem co, bronią Polańskiego choć widać, że sami w to nie wierzą(Olbrychski u Olejnik itp.)

- argument, iż było to dawno nie przemawia do mnie, jest to w końcu gwałt

- jedna z aktorek (nie uchwyciłem niestety, która), wypowiedziała się, że teraz 13-sto latki same pchają się do łóżka. A ja się pytam ile Polański miał wtedy lat? Co najmniej 3 razy 13 także powinien być co najmniej 3 razy mądrzejszy

- trzeci argument, który usłyszałem jest taki, że to matka owej 13-stolatki wszystko ukartowała i ona jest wszystkiemu winna. A ja się pytam czy Polańskiego zmusili do tego gwałtu..?

- ostatni z przychodzących mi teraz do głowy argumentów był taki, że Polański miał bardzo trudne dzieciństwo i to go tłumaczy z gwałtu..(no kpina). A ja się pytam czy Adolf Hitler (AKA Führer und Reichskanzler) też powinien być ułaskawiony bo go tatuś nie kochał?

Moje osobiste zdanie:
Doceniam Polańskiego jako artystę, ale jako człowiek powinien siedzieć.
Avatar użytkownika
thrakatuluk
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek, 22 mar 2004, 12:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Polanski

Postprzez KAROLLA » piątek, 16 paź 2009, 16:42

Warto przeczytac... a propo pedofili.... Ojciec zgwalconego dziecka sam wymierzyl kare...
http://www.dziennik.pl/swiat/article459 ... Litwy.html
Avatar użytkownika
KAROLLA
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 9 maja 2008, 20:12

Re: Polanski

Postprzez KAROLLA » poniedziałek, 30 lis 2009, 19:13

Idzie strapiony i zafrasowany facet przez las. Nagle na drogę wyskoczyła mała zielona żabka i mówi ludzkim głosem:
- Czym się tak martwisz ?
- A, bo życie jest do dupy. Dom się wali, żona brzydka, auto w rozsypce, kasy brak... Ogólnie lipa.
- Nie martw się. Idź do domu a wszystko będzie OK.
Facet wraca, patrzy a tu chata pięknie odstawiona, żona piękna jak Cindy Crowford, pod bramą garażu stoi Maybach a w skrzynce na listy wyciąg z konta, który po prostu powalił go na kolana. Jak już doszedł do siebie, postanowił podziękować żabce za to, co dla niego zrobiła i wrócił się do lasu . W tym samym miejscu spotkał żabkę i mówi:
- Żabko, jak mogę Ci się odwdzięczyć za twe dobre serce ?
- Nigdy nie kochałam się z nikim...
- Rozumiem, ale ty jesteś żabką. Jak to możemy zrobić ?
- Mogę zamienić się w kobietę. Jednak większość mocy czarodziejskiej zużyłam na dobry uczynek dla ciebie, więc mogę przemienić się najwyżej w 12-13 letnią dziewczynkę.
- Rób żabko, co chcesz. Zawdzięczam Ci tak wiele, że nie będzie mi to przeszkadzać.
- ... i tak to było , Wysoki Sądzie a nie tak, jak gada ta gówniara.



..

.
.

.
.
.

.
.
.
.
Romek Polanski
Avatar użytkownika
KAROLLA
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 9 maja 2008, 20:12


Powrót do :: wydarzenia, opinie, komentarze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron