!!! Uwaga !!! reklamacja w sklepie Olimpijczyk OSTRZEŻENIE

To jest kawałek forum dla ludzi którzy mają coś do powiedzenia na tematy polityczne, społeczne czy gospodarcze. Masz ciekawe poglądy, chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami, skomentować wydarzenia z kraju lub świata, proszę bardzo...

!!! Uwaga !!! reklamacja w sklepie Olimpijczyk OSTRZEŻENIE

Postprzez Lancio » czwartek, 6 sie 2009, 15:03


Zmagam sie ostatnio z takim problemem, zakupilem buty 3 m-ce temu i rozwalil sie jeden but (polamal sie system, nie da sie go naprawic) oczywiscie nie z mojej winy.
Reklamuje te buty z taka trudnoscia ze to jakas masakra sprzedawczyni i wlasciciel twierdza ze nie mozna po raz drugi reklamowac butow, rzecznik praw konsumenta zamiast pomoc to jeszcze straszy ze zakladac sprawy sie nie oplaca bo to sa koszta rzeczoznawcy, sadowe... .
Wlasciciel chce sie mnie pozbyc stwierdzeniem ze on moze mi dac tylko 50% wartosci butow (jakas paranoja bo niby co ja mam sobie zrobic z prawie nowymi i nie nadajacymi sie do uzytku butami i zwrotem polowy wartosci??). Czemu nie chce wymienic na nowe??
Takze zastanowcie sie ze 2 razy zanim zrobicie zakupy w sklepie Olimpijczyk na ul Mariackiej 9 lub Mariackiej 28


Lancio
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2009, 14:34

Re: !!! Uwaga !!! reklamacja w sklepie Olimpijczyk OSTRZEŻENIE

Postprzez Martius » czwartek, 6 sie 2009, 18:05

Tak szczerze weź te 50 procent i bądź zdrów .
Jak bym tak wszystko chodził reklamować nie wychodził bym z sądu :]
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630


Powrót do :: wydarzenia, opinie, komentarze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron