cichy napisał(a):oooo to juz jest czepianie sie na sile

cichy, czepianie się na siłę? Jaką rację bytu ma sonda z tylko jedną odpowiedzią? Nie kojarzy Ci się to z pewnymi metodami?
Sonda ma sondowac, a nie pokazywac jedyną słuszną prawdę

@ r00t. Wiesz co mnie gryzie? Jeżeli to faktycznie był flood ze skryptów, to czemu nie pokażą logów serwera, przecież to byłby najlepszy z możliwych dowodów. Ale myślę, że największym ich błędem była próba poprawiania wyników na siłę. Taka sonda już nie jest miarodajna i powinna byc od strzału zawieszona... A zmienianie w jakikolwiek sposób wyników to już manipulacja informacją. Zresztą nawet jeżeli usunęli posty na "nie", to skąd się nagle wziął taki skok ilościowy głosów "za"? Brakuje tu logiki. Zgadza się?