Komisja śledcza ds. nacisków na służby specjalne

To jest kawałek forum dla ludzi którzy mają coś do powiedzenia na tematy polityczne, społeczne czy gospodarcze. Masz ciekawe poglądy, chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami, skomentować wydarzenia z kraju lub świata, proszę bardzo...

Postprzez MAJAK » czwartek, 7 lut 2008, 21:24

Wybór posła Karpiniuka jest na pewno dla niego szansą na dalszą karierę. Należy się spodziewać, że w Kołobrzegu będzie raczej gościem - nie wiem czy to dobrze czy źle.
MAJAK
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 19:01
Lokalizacja: z morza

Postprzez loisslane » piątek, 8 lut 2008, 16:16

A mnie jest żal pana POsła, że ciągle ktoś przekręca jego nazwisko. Tyle tylko chciałam się wypowiedzieć w tym temacie :)
loisslane
 

Postprzez ewe » środa, 13 lut 2008, 10:02

Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez MAJAK » środa, 13 lut 2008, 22:43

Mija sto dni pracy sejmu, i niestety ocena klubu PO dokonywane przez madia - również te sprzyjające obecnej koalicji - nie jest najlepsza. Przewodniczącym klubu jest poseł Chlebowski a sekretarzem poseł Karpiniuk. Za bezsensowne utajnienie obrad sejmu obciąża się prezydium klubu w tym posła Karpiniuka. Niestety nie można dobrze wykonywać obowiązków sekretarza klubu z doskoku. Należy się spodziewać, że poseł Karpiniuk na dobre zadomowi się w Warszawie, bo w przeciwnym razie nie wróżę mu sukcesów.
MAJAK
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 19:01
Lokalizacja: z morza


Powrót do :: wydarzenia, opinie, komentarze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron