Zapytanie o dowod osobisty...

To jest kawałek forum dla ludzi którzy mają coś do powiedzenia na tematy polityczne, społeczne czy gospodarcze. Masz ciekawe poglądy, chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami, skomentować wydarzenia z kraju lub świata, proszę bardzo...

Postprzez Mario » niedziela, 9 gru 2007, 15:29

Jeśli jesteś w UK to po co Ci niestosowany w wolnych krajach kolejny biurokratyczny sposób wyciągania kasy od wolnych ludzi jak dowód osobisty? Paszport nie wystarcza?

Ale jeśli już Ci zależy to tu masz instrukcję zdobycia tego kuriozalnego kawałka plastiku.







UWAGA
Składanie i odbiór dowodu osobistego musi nastąpić osobiście.
Nie zrobisz tego za 1 wizytą. Pomiędzy złożoniem wniosku a otrzymaniem dowodu upływa ponad 45 dni.
Avatar użytkownika
Mario
Dyskutant
 
Posty: 157
Dołączył(a): czwartek, 6 sty 2005, 00:12
Lokalizacja: stąd

Postprzez cushu » poniedziałek, 10 gru 2007, 00:53

Coś mi się zdaje, że on jest w kraju gdzie ludzi stać żeby do bułki włożyć sobie kawałek mięsa w postaci kotleta, a nie szukać tańszych substytutów w postaci chipsów. Słyszałem nawet, że amerykanie jak każdy cywilizowany naród używają do frytek ketchupu, a nie octu jak Anglicy.. chociaż powiedzieli mi ostatnio że ten ocet to dlatego żeby zabić myśl o tym że wszystko w ich kraju ma kształt i smak ziemniaka.. ach te wolne kraje pełne wolnych ludzi których :lol: :lol:

A tak na temat http://www.mswia.gov.pl/portal.php?serw ... rch=459031

i ogólnie http://www.mswia.gov.pl/
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Viru$ » poniedziałek, 10 gru 2007, 15:43

Avatar użytkownika
Viru$
Dyskutant
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 12 paź 2007, 22:37
Lokalizacja: Z nienacka...
Gadu-Gadu: 3365770

Postprzez cwancyk » sobota, 15 gru 2007, 19:14

Avatar użytkownika
cwancyk
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 21:47
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: wydarzenia, opinie, komentarze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron