To jest kawałek forum dla ludzi którzy mają coś do powiedzenia na tematy polityczne, społeczne czy gospodarcze. Masz ciekawe poglądy, chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami, skomentować wydarzenia z kraju lub świata, proszę bardzo...
przez Pitagoras » środa, 14 lis 2007, 23:46
Dzisiaj około 22.oo wystąpił pożar w gospodarstwie przy ulicy Obozowej /obora lub stajnia/. Najprawdopodobniej nikomu nic się nie stało. Godzina 23.40 trwa dogaszanie. Trzy wozy strażackie PSP oraz dwa Ochotniczej Straży Pożarnej. Nie pisałbym o tym zdarzeniu ale zadziwił mnie fakt, że straż pożarna podłączyła się do hydrantu przy ul.Jasnej a około 23.15 szukała kolejnego. Szukali po ulicy Słonecznej, Mazowieckiej aż po 15 minutach znaleźli przy ul.Wesołej aby zatankować wozy bojowe. Nasuwa się pytanie. Czy kołobrzeska straż pożarna nie posiada planów hydrantów w mieście. Nie wyobrażam sobie co by było gdyby palił się budynek mieszkalny.
-
Pitagoras
- Rozgrzewa się
-
- Posty: 20
- Dołączył(a): piątek, 19 gru 2003, 12:06
przez Pitagoras » czwartek, 15 lis 2007, 21:00
byłem na miejscu i piszę co widziałem a tabliczki na drzwiach samochodów mówią same za siebie. P.S. dzięki za link. Pozdrawiam.
-
Pitagoras
- Rozgrzewa się
-
- Posty: 20
- Dołączył(a): piątek, 19 gru 2003, 12:06
Powrót do :: wydarzenia, opinie, komentarze
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości