Strona 1 z 3

PostNapisane: poniedziałek, 5 lis 2007, 22:19
przez abebe
rózga dla Hoca za smsy na pogrzebie Jego Ekscelencji Biskupa Seniora Ignacego Jeża!!!!!!!

PostNapisane: wtorek, 6 lis 2007, 21:50
przez Deja Vu
Najbardziej polityczny dziennkiarz - organista. :wink:

PostNapisane: wtorek, 6 lis 2007, 22:33
przez BLAaa
A Młodym Demokratom wypada przyznawać Mikołajka ludziom z własnego obozu politycznego??

PostNapisane: środa, 7 lis 2007, 14:21
przez qrczak
Deja Vu napisał(a):Najbardziej polityczny dziennkiarz - organista. :wink:



Skoro o politycznych dziennikarzach. Rózgę zbiorową dla dwóch panów z TKK.

PostNapisane: środa, 7 lis 2007, 20:25
przez Elfik
BLAaa napisał(a):A Młodym Demokratom wypada przyznawać Mikołajka ludziom z własnego obozu politycznego??

Z pewnoscią w każdej opcji są osoby, które zasługują na wyrożnienie, ale nagrodzenie Mikołajkiem Posla Karpiniuka czy Prezydenta spotkałoby się z zarzutem stronniczości. Na szczęscie dotyczy to tylko kategorii polityka, bo w pozostałych nie ma takiego dylematu :)

A stricte w temacie za działalnosć kulturalną warto nominować np. Paulinę Gil, Gosię Grotto, czy Marię Dudek, jest też sporo osób organizujących w naszym mieście koncerty, ludzie z MOKu, którzy starają się, zeby miasto nie było kulturalna pustynią.
Z pewnoscią na uwagę zasługują też Beata Wojtal i Elżbieta Downarowicz oraz Stowarzyszenie Victoria za koncert charytatywny.
W polityce nie mam jeszcze faworyta do Mikołajka, ale posel Hoc za smsy w kosciele mógłby dostać rózgę.
W kategorii sport nie będę nikogo typować, bo pewnie sa osoby lepiej zorientowane ode mnie.

PostNapisane: środa, 7 lis 2007, 21:12
przez cushu
Nagrodę za całokształt dla społeczeństwa, za to że wytrwało i nie uciekło :lol:
Stanowcze Nie bohaterom, indywiduom, piedestałom. Stanowcze Nie suszeniu zębów ze sceny, pozdrowieniom dla rodziny, podziękowaniom dla Boga, fleszom i wywiadom. Dlaczego zawsze społeczeństwo ma nagradzać, zazdrościć, podziwiać, słuchać i oglądać? Społeczeństwo, które nie utopiło się w wannie, nie wyskoczyło z okna, nie kupiło biletu na prom Calais - Dover, tylko z matczyną cierpliwością słuchało, czekało i wierzyło, że kiedyś te rozświetlone fleszami mordy ichne zmądrzeją i wydorośleją. Jest jeden kandydat na wszystkie nagrody, szare eminencje które rządzą, a których twarzy nikt nie zna, czyli my - społeczeństwo.

PostNapisane: środa, 7 lis 2007, 21:28
przez Berman
Elfik napisał(a):
BLAaa napisał(a):A Młodym Demokratom wypada przyznawać Mikołajka ludziom z własnego obozu politycznego??

Z pewnoscią w każdej opcji są osoby, które zasługują na wyrożnienie, ale nagrodzenie Mikołajkiem Posla Karpiniuka czy Prezydenta spotkałoby się z zarzutem stronniczości. Na szczęscie dotyczy to tylko kategorii polityka, bo w pozostałych nie ma takiego dylematu :)

A stricte w temacie za działalnosć kulturalną warto nominować np. Paulinę Gil, Gosię Grotto, czy Marię Dudek, jest też sporo osób organizujących w naszym mieście koncerty, ludzie z MOKu, którzy starają się, zeby miasto nie było kulturalna pustynią.
Z pewnoscią na uwagę zasługują też Beata Wojtal i Elżbieta Downarowicz oraz Stowarzyszenie Victoria za koncert charytatywny.
W polityce nie mam jeszcze faworyta do Mikołajka, ale posel Hoc za smsy w kosciele mógłby dostać rózgę.
W kategorii sport nie będę nikogo typować, bo pewnie sa osoby lepiej zorientowane ode mnie.

Z tego co się orientuje to większość pań które wymieniłaś są też związane w jakiś sposób z PO...moim zdaniem nie ma większego sensu przyznawanie takich nagród...dlaczego? bo większość kandydatów (oprócz znanych polityków kołobrzeskich i sportowców) tu wymienianych są to osoby znane tylko nielicznym... tym co bardziej intersuje się sprawami biężącymi w miescie albo mają taką prace, że wiedzą kto jest kto. Ja uważam, że mało kogo to interesuje.. oczywiście mam tu na myśli zapracowanych mieszkańców miasta.

PostNapisane: środa, 7 lis 2007, 21:51
przez Elfik
Berman napisał(a):Z tego co się orientuje to większość pań które wymieniłaś są też związane w jakiś sposób z PO...moim zdaniem nie ma większego sensu przyznawanie takich nagród...dlaczego? bo większość kandydatów (oprócz znanych polityków kołobrzeskich i sportowców) tu wymienianych są to osoby znane tylko nielicznym... tym co bardziej intersuje się sprawami biężącymi w miescie albo mają taką prace, że wiedzą kto jest kto.


Tym bardziej warto wyróznić w jakis sposób osoby, które robia cos dla innych, czesto społecznie, albo ktore osiagaja sukcesy np. w sporcie, po to, by były znane nie tylko tym nielicznym zainteresowanym mieszkańcom.
Fakt, że Beata Wojtal jest z PO, ale myśle, że nagrodę powinna dostać na równi z E. Downarowicz i Stowarzyszeniem Victoria, bo wiele osób było zaangażowanych w organizowanie koncertu.
Myśle, ze Mikołajki pwonny pójsć nie w kierunku przyznania nagród najbardziej znanym osobom (choć w polityce nie da się tego unknąć), a tym, które w jakis sposób wyróżniły się w ostatnim roku robiąc coś ciekawego, osiagajac sukcesy w swojej dziedzinie. Jest mnóstwo takich osób - jak napisał Cashu tych, których twarzy nikt nie zna. Może ktoś dzięki tgo typu akcjom pozna kilka twarzy, które tworza to społeczeństwo.
Myslę, że idea nagrodzenia społeczeństwa jest słuszna, ale symboliczny Mikołajek to zbyt mała nagroda dla tych, którzy tworza naszą lokalną społeczność :)

PostNapisane: czwartek, 8 lis 2007, 17:32
przez Berman
A kto będzie z waszej strony przyznawał te nagrody? Jakaś powołana komisja? :)

PostNapisane: piątek, 9 lis 2007, 21:50
przez Berman
rózga dla wykonawców ronda "Solidarności" i pomysłodawców tej przebudowy:)

PostNapisane: wtorek, 13 lis 2007, 03:29
przez Deja Vu
Ooooo... simplus !!! żyjesz? CHWAŁA BOGU....
A gdzie Twój brat i Demi?