Mikołajki 2007

To jest kawałek forum dla ludzi którzy mają coś do powiedzenia na tematy polityczne, społeczne czy gospodarcze. Masz ciekawe poglądy, chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami, skomentować wydarzenia z kraju lub świata, proszę bardzo...

Postprzez pan_od_muzyki » wtorek, 13 lis 2007, 11:35

No tak. Mam nadzieje (choc w przypadku mlodych demokratow to pewnie raczej niewykonalne) zeby te nagrody (procz tej w dziedzinie polityki) ominely polityke szerokim lukiem. Chociaz wreczanie biletu w jedna strone do Bialogardu dla Pana Lekarza sugeruje, ze rozga juz 'z gory' zostala mu przyznana...

Ja, jak i kilku moich przedmowcow zgadzam sie - wreczcie te nagrody ludziom, ktorzy nie sa non stop obecni w mediach i na swiecznikach tylko tym malym perlelkom, ludziom ktorzy robia cos dla dobra tego miasta nie tylko po to zeby ciagle byc w mediach.

Moje skromne i mam nadzieje nietuzinkowe typy:

SPORT - Chris Daniels - zrobil dla kolobrzeskiego sportu rzecz niemozliwa. jako (nie boje sie tego powiedziec) najlepszy koszykarz ekstraklasy w Polsce zdecydowal sie WROCIC DO TEGO MIASTA ... gdzie wiekszosc ludzi (nawet lokalnych mieszkancow) mysli jak sie stad wydostac:) Krzysztof Danielski!!! :drunk:

KULTURA - Marcin Gardzielik - pracownik MOKu, Inicjator turnieju Coast2Coast, wystapil na Centralnych Dniach Morza jako Neptun:) Poza tym swietny czlowiek, dzialacz, mlody, aktywny, inteligentny... pewnie malo komu znany. Moj typ :)

POLITYKA - jak w tej dziedzinie mozna wlasciwie przyznawac mikolajka? ta robota od podszewki niestety skazona jest obluda. bez wzgledu na opcje. nie wierze w swietych politykow. tym bardziej tych z Kolobrzegu. tak wiec jedyny typ jaki mi sie nasuwa to jedynie sluszny pan Wieczorek (chyba sluszna kategoria, bo nie dzialalnosc spoleczna przeciez?). :twisted:

DZIALALNOSC SPOLECZNA - a co tam... p. Wieczorek! ja generalnie aspoleczny jestem wiec innych bardziej dzialajacych ludzi w slusznej sprawie dla dobra ogolu nie znam. :mg:

no i w koncu ROZGA - bezapelacyjnie przyznaje ja panu operatorowi czy raczej wlascicielowi KOLEJKI PACYFIK... potrafi bezblednie zatkac kazda arterie tego miasta i szusowac swoim gigantycznym skladem 20km/h. w sezonie - masakra, poza sezonem - pytanie co to cholerstwo jeszcze tu robi i kto tym jezdzi... ach tak rzadne wrazen Niemiaszki:) ... kiedys wjade przed niego i bede jechal... 5km/h! tak zrobie, obiecuje! [smilie=jump.gif]

wszystkie powyzsze nominacje prosze potraktowac z przymruzeniem oka, ale oczywiscie uwzglednic!. [smilie=whistle.gif]
Avatar użytkownika
pan_od_muzyki
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sty 2007, 09:35
Lokalizacja: stąd

Postprzez Elfik » piątek, 16 lis 2007, 22:45

Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez Pigul » sobota, 17 lis 2007, 10:21

Kolejka Pacyfik dziala nie legalnie, poniewaz przepisy jasno mowia ze nie mozna przewozic ludzi na przyczepach, nawet zadaszonych.
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Postprzez BLAaa » niedziela, 18 lis 2007, 00:09

Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Elfik » poniedziałek, 3 gru 2007, 20:13

Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez abebe » poniedziałek, 3 gru 2007, 21:51

Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez Elfik » poniedziałek, 3 gru 2007, 22:13

Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez abebe » poniedziałek, 3 gru 2007, 22:16

Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez Elfik » poniedziałek, 3 gru 2007, 22:34

Adaniu, ale takie wyznania to na prv :P a nie dekonspirujesz mnie na forum :twisted:
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez Deja Vu » wtorek, 4 gru 2007, 08:30

:lol: :lol: :lol:
Ale będzie impra..... Królewna Snieżka i Siedmiu Krasnolódków :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype:

Postprzez Deja Vu » wtorek, 4 gru 2007, 08:55

Miałem nadzieje, że Mikołajak z kultury dostanie pani Chrzanowska.
Dużo świetnych imprez i wspaniałe pomysły - szkoda.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype:

Postprzez abebe » środa, 5 gru 2007, 15:55

tak,tak Mikołajek (Artur) jest już zapakowany :D tylko co z obdarowanymi? Hoc w Warszawie Betty w Sopocie(wróciła?) a Ela się na DKF wybiera?
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: wydarzenia, opinie, komentarze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron