Strona 1 z 2

Państwowa Inspekcja Pracy

PostNapisane: czwartek, 1 lis 2007, 14:38
przez Sowa
Przeglądając VORTAL BHP trafiłem na dwie ciekawe ankiety:
1. Czy Państwowa Inspekcja Pracy spełnia swoja rolę?
odpowiedzi : TAK - 16,20 %
NIE - 58,68 %
Nie bardzo - 27,13 %

http://www.bhpekspert.pl/Poll-70results.html

2. Kiedy w Twojej Firmie była kontrola PIP ?
odpowiedzi :
chyba rok temu - 6,45 %
dwa lata temu - 6,45 %
słyszałem , że jest jakieś PIP , ale u mnie nie byli - 32,26 %
uwzięli się na mnie , są bardzo często - 12,90 %
tydzień temu - 0,00 %
w tym miesiącu - 12,90 %
po co komu PIP , jak i tak nic nie pomoże - 29,03 %
http://www.ekspert.pl/Poll-27results.html

Co sądzicie o takich ocenach?
Czy w Waszych zakładach pracy pracownicy PIP mieli okazje pojawić się w cuiagu ostatnich 3 lat ?
[/b]

PostNapisane: czwartek, 1 lis 2007, 17:01
przez Berman
U mnie tylko w wakacje Urząd Skarbowy był...i nawet miło wspominam tamte chwile :(

PostNapisane: piątek, 2 lis 2007, 15:47
przez Flo
hmmm pod koniec 2005 roku sie zjawili po donosie konkurencji ale nic nie zwojowali :twisted:

PostNapisane: niedziela, 11 lis 2007, 19:30
przez Sowa
Obserwując Forum stwierdzam , że ważne dla działalności pracowników i pracodawców tematy nie interesują forumowiczów .
Narzekać na wszystko potrafią ale wypowiedzieć się w sprawach istotnych nie -
o przepraszam, potrafią naubliżać.
Poruszyłem temat mieszkań - umarł śmiercią naturalną , PIP chyba też.
Świadczy to o poziomie - jakim , dopiszcie sobie sami.
:(

PostNapisane: poniedziałek, 12 lis 2007, 21:09
przez Sowa
KaucZ dałeś swoje świadectwo.
Trzymaj tak dalej.

PostNapisane: poniedziałek, 12 lis 2007, 21:22
przez Viru$
Sowa, najciekawsze świadectwo wystawiasz sobie swoim prostackim i pretensjonalnym zachowaniem. KaucZ ma rację. Skoro nie pasuje Ci tutejszy poziom, bo ludzi nie podniecają Twoje rewelacje, to zamiast narzekać, po prostu sobie zmień.
jest mnóstwo miejsc w sieci, gdzie ludzie docenią Cię...
Ot, choćby epuls.pl, czy też zacznij pisać pamiętnik na pamietniki.bravo.pl
...

Serio, wszystkim sie humor poprawi ;)

PostNapisane: poniedziałek, 12 lis 2007, 23:19
przez Sowa
VIRUS szukasz znowu zaczepki - to nie jest przedszkole.

PostNapisane: poniedziałek, 12 lis 2007, 23:36
przez Viru$
Zaczepki? U Ciebie? Sorry, z reguły zaczepiam ludzi inteligentnych. Po prostu pozwoliłem sobie na ocenę Twojego postu. Masz problem z samooceną, że mnie wysyłasz do przedszkola? Nie pozwalaj sobie, neptku.
Ignored.

PostNapisane: wtorek, 13 lis 2007, 19:51
przez Sowa
Ta wygladają dyskusje na poważne tematy w tkk.

PostNapisane: wtorek, 13 lis 2007, 19:52
przez Sowa
Może jednak znajdą się osoby , które znają temat postu i wypowiedzą się rzeczowo.

PostNapisane: wtorek, 13 lis 2007, 20:01
przez abebe
No! Sowa kiwa swoje, a Virus się czepia. :D

PostNapisane: wtorek, 13 lis 2007, 21:05
przez Flo
Sowa napisał(a):Obserwując Forum stwierdzam , że ważne dla działalności pracowników i pracodawców tematy nie interesują forumowiczów .
Narzekać na wszystko potrafią ale wypowiedzieć się w sprawach istotnych nie -
o przepraszam, potrafią naubliżać.
Poruszyłem temat mieszkań - umarł śmiercią naturalną , PIP chyba też.
Świadczy to o poziomie - jakim , dopiszcie sobie sami.
:(


w takim razie zakladasz nieciekawe tematy skoro brak zainteresowania, po co zal do swiata za to ze nikt tematu nie rusza? no offence

PostNapisane: wtorek, 13 lis 2007, 21:25
przez abebe
Flo napisał(a):
Sowa napisał(a):Obserwując Forum stwierdzam , że ważne dla działalności pracowników i pracodawców tematy nie interesują forumowiczów .
Narzekać na wszystko potrafią ale wypowiedzieć się w sprawach istotnych nie -
o przepraszam, potrafią naubliżać.
Poruszyłem temat mieszkań - umarł śmiercią naturalną , PIP chyba też.
Świadczy to o poziomie - jakim , dopiszcie sobie sami.
:(


w takim razie zakladasz nieciekawe tematy skoro brak zainteresowania, po co zal do swiata za to ze nikt tematu nie rusza? no offence

tyż prawda :D

PostNapisane: wtorek, 13 lis 2007, 22:05
przez Sowa
Fakt. W tym temacie trzeba trochę wiedzy.