TVPiS

To jest kawałek forum dla ludzi którzy mają coś do powiedzenia na tematy polityczne, społeczne czy gospodarcze. Masz ciekawe poglądy, chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami, skomentować wydarzenia z kraju lub świata, proszę bardzo...

TVPiS

Postprzez Berman » wtorek, 18 wrz 2007, 17:26

Oglądałem wczoraj Forum i się wściekłem,jak pewnie każdy interesujący sie polityką niby każdy rząd steruje telewizją ale nie do przesady...co to byli za eksperci? pewnie obiektywni....niby lewica promowała swoich ale nie przeginali tak jak PiS, choć nie popieram lewaków,po prostu stwierdzam okropną prawdę o mediach...tyle w nich prawdyi uczciwości przedewszystkim
Berman
Rozgrzewa się
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 18 wrz 2007, 17:04

Postprzez Colinare » wtorek, 18 wrz 2007, 21:38

Nie mogłem oglądać, ale słyszałem. Ponoć biednego Popielę zakrzyczeli wszyscy :( zresztą na regionalnej jak była konwencja to tez go zaraz ucieli jak zaczął przemawiać i dali jakiego Migalskiego :P
Colinare
Dyskutant
 
Posty: 161
Dołączył(a): niedziela, 11 lut 2007, 13:38
Lokalizacja: hmm

Postprzez Didi » wtorek, 18 wrz 2007, 21:56

teraz dobrze pojechali ze pis zlamal prawo istnieje ustawa ktora zabrania reklamowac wyrobow tytoniowych i alkoholowych w tv do ktorejs tam godziny czy tez wogole a w reklamowce pis cygara alkohol...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: wydarzenia, opinie, komentarze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość