sanddra napisał(a):Jest kilka sklepów do których wchodzę z przyjemnością. Sa takie do których wchodzi się kupić i wyjść.
Ogólnie nie jest źle, biorąc pod uwagę ile w niektórych sklepach zarabiają pracownicy.

cichy napisał(a):a wedlug mnie w wiekszosci przypadkow jak bedziemy obsluzeni zalezy od nas samych. jak wejdziesz do sklepu usmiechniety to pani tez sie usmiechnie, mozesz zazartowac i jest milo
cichy napisał(a):a wedlug mnie w wiekszosci przypadkow jak bedziemy obsluzeni zalezy od nas samych. jak wejdziesz do sklepu usmiechniety to pani tez sie usmiechnie, mozesz zazartowac i jest milo
. Nie miła obsługa...? Mam taką jedną panią na ulicy Koszalińskiej, siedzi sobie w tym niebieskim kiosku i chyba jej się poprzestawiało, nie pozdrawiam. ... 
Powrót do :: wydarzenia, opinie, komentarze
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości