Państwowa Inspekcja Pracy

To jest kawałek forum dla ludzi którzy mają coś do powiedzenia na tematy polityczne, społeczne czy gospodarcze. Masz ciekawe poglądy, chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami, skomentować wydarzenia z kraju lub świata, proszę bardzo...

Państwowa Inspekcja Pracy

Postprzez Sowa » czwartek, 1 lis 2007, 14:38

Przeglądając VORTAL BHP trafiłem na dwie ciekawe ankiety:
1. Czy Państwowa Inspekcja Pracy spełnia swoja rolę?
odpowiedzi : TAK - 16,20 %
NIE - 58,68 %
Nie bardzo - 27,13 %

http://www.bhpekspert.pl/Poll-70results.html

2. Kiedy w Twojej Firmie była kontrola PIP ?
odpowiedzi :
chyba rok temu - 6,45 %
dwa lata temu - 6,45 %
słyszałem , że jest jakieś PIP , ale u mnie nie byli - 32,26 %
uwzięli się na mnie , są bardzo często - 12,90 %
tydzień temu - 0,00 %
w tym miesiącu - 12,90 %
po co komu PIP , jak i tak nic nie pomoże - 29,03 %
http://www.ekspert.pl/Poll-27results.html

Co sądzicie o takich ocenach?
Czy w Waszych zakładach pracy pracownicy PIP mieli okazje pojawić się w cuiagu ostatnich 3 lat ?
[/b]
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Berman » czwartek, 1 lis 2007, 17:01

U mnie tylko w wakacje Urząd Skarbowy był...i nawet miło wspominam tamte chwile :(
Berman
Rozgrzewa się
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 18 wrz 2007, 17:04

Postprzez Flo » piątek, 2 lis 2007, 15:47

hmmm pod koniec 2005 roku sie zjawili po donosie konkurencji ale nic nie zwojowali :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sowa » niedziela, 11 lis 2007, 19:30

Obserwując Forum stwierdzam , że ważne dla działalności pracowników i pracodawców tematy nie interesują forumowiczów .
Narzekać na wszystko potrafią ale wypowiedzieć się w sprawach istotnych nie -
o przepraszam, potrafią naubliżać.
Poruszyłem temat mieszkań - umarł śmiercią naturalną , PIP chyba też.
Świadczy to o poziomie - jakim , dopiszcie sobie sami.
:(
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Sowa » poniedziałek, 12 lis 2007, 21:09

KaucZ dałeś swoje świadectwo.
Trzymaj tak dalej.
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Viru$ » poniedziałek, 12 lis 2007, 21:22

Sowa, najciekawsze świadectwo wystawiasz sobie swoim prostackim i pretensjonalnym zachowaniem. KaucZ ma rację. Skoro nie pasuje Ci tutejszy poziom, bo ludzi nie podniecają Twoje rewelacje, to zamiast narzekać, po prostu sobie zmień.
jest mnóstwo miejsc w sieci, gdzie ludzie docenią Cię...
Ot, choćby epuls.pl, czy też zacznij pisać pamiętnik na pamietniki.bravo.pl
...

Serio, wszystkim sie humor poprawi ;)
Avatar użytkownika
Viru$
Dyskutant
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 12 paź 2007, 22:37
Lokalizacja: Z nienacka...
Gadu-Gadu: 3365770

Postprzez Sowa » poniedziałek, 12 lis 2007, 23:19

VIRUS szukasz znowu zaczepki - to nie jest przedszkole.
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Viru$ » poniedziałek, 12 lis 2007, 23:36

Zaczepki? U Ciebie? Sorry, z reguły zaczepiam ludzi inteligentnych. Po prostu pozwoliłem sobie na ocenę Twojego postu. Masz problem z samooceną, że mnie wysyłasz do przedszkola? Nie pozwalaj sobie, neptku.
Ignored.
Avatar użytkownika
Viru$
Dyskutant
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 12 paź 2007, 22:37
Lokalizacja: Z nienacka...
Gadu-Gadu: 3365770

Postprzez Sowa » wtorek, 13 lis 2007, 19:51

Ta wygladają dyskusje na poważne tematy w tkk.
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Sowa » wtorek, 13 lis 2007, 19:52

Może jednak znajdą się osoby , które znają temat postu i wypowiedzą się rzeczowo.
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez abebe » wtorek, 13 lis 2007, 20:01

No! Sowa kiwa swoje, a Virus się czepia. :D
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez Flo » wtorek, 13 lis 2007, 21:05

Sowa napisał(a):Obserwując Forum stwierdzam , że ważne dla działalności pracowników i pracodawców tematy nie interesują forumowiczów .
Narzekać na wszystko potrafią ale wypowiedzieć się w sprawach istotnych nie -
o przepraszam, potrafią naubliżać.
Poruszyłem temat mieszkań - umarł śmiercią naturalną , PIP chyba też.
Świadczy to o poziomie - jakim , dopiszcie sobie sami.
:(


w takim razie zakladasz nieciekawe tematy skoro brak zainteresowania, po co zal do swiata za to ze nikt tematu nie rusza? no offence
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez abebe » wtorek, 13 lis 2007, 21:25

Flo napisał(a):
Sowa napisał(a):Obserwując Forum stwierdzam , że ważne dla działalności pracowników i pracodawców tematy nie interesują forumowiczów .
Narzekać na wszystko potrafią ale wypowiedzieć się w sprawach istotnych nie -
o przepraszam, potrafią naubliżać.
Poruszyłem temat mieszkań - umarł śmiercią naturalną , PIP chyba też.
Świadczy to o poziomie - jakim , dopiszcie sobie sami.
:(


w takim razie zakladasz nieciekawe tematy skoro brak zainteresowania, po co zal do swiata za to ze nikt tematu nie rusza? no offence

tyż prawda :D
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez Sowa » wtorek, 13 lis 2007, 22:05

Fakt. W tym temacie trzeba trochę wiedzy.
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Następna strona

Powrót do :: wydarzenia, opinie, komentarze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości