Na każdym zdjęciu jakiś zbyt jaskrawy element psuje mi całe wrażenie.. Trzecie od końca podoba mi się najbardziej.. Taki fajny kontrast jest 


Natalia, jednak wole jak robisz zdjecia ludziom. juz pokazalas, ze stac cie na o wiele lepsze zdjecia, w o wiele trudniejszym segmencie fotografii. kazdy robi inna fotografie, a zachody slonca to przeciez nie twoja fotografia 



, pozostale tylko bardzo dobre ![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)

WZT napisał(a):fajne sa te ludziki.....
A wlasnie skad wzielas tyle ptakow na niebie do zdjecia?

NataliaW napisał(a):Fido-za duzo o mnie wiesz