NataliaW...galeria.

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez FiDo » niedziela, 15 kwi 2007, 00:11

jesli idzie o raz dwa trzy, slabo Natalia :P w pierwszym zdjeciu za duzo czerni go otacza,
w drugim za duzo z prawej, za duzo nad glowa, trzecie jest okej, czwarte za duzo z prawej,
piate swieci pustka.

parseta w nocy jest okej.

muzyka na piotrkowskiej.. pierwsze mi sie bardzo podoba, drugie nie. jest temat ale ekspozycja slaba. trzecie w ogole sie nie podoba.. gdyby nie ta trabka pomyslalbym, ze zrobilas po prostu zwyczany portret znajomemu - od niechcenia. czwarte juz jest lepsze, ale
jakos tak zanika ten grajek w tym calym burdelu w tle. jasne powierzchnie rozpraszaja.
to tyle mojego zdania:)

legenda: zdjecia wyroznione na niebiesko uwazam za te, ktore jako jedyne powinny sie tu znalezc, reszta tylko odwraca uwage od tych lepszych :twisted:

PS. Natalia, ja Cie mocno kopne w dupe jak mi nie wrocisz do poziomu, ktory trzymalac wczesniej. chyba sprawdza sie powiedzenie 'tylko artysta glodny jest naprawde plodny', bo odkad kupilas nikona straszliwie sie ociagasz [smilie=morepics.gif] [smilie=police.gif]
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » poniedziałek, 16 kwi 2007, 08:38

no, ostatnie fajne. prawie jak z obrazu fragonarda :) tylko bez koloru

e tam. najpierw musze sie ze snu zimowego przebudzic. pozniej tez jeszcze troche bedzie trzeba poczekac, bo przezucilem sie na analoga :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » niedziela, 22 kwi 2007, 16:04

Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » sobota, 2 lut 2008, 14:58

link nie dziala :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron