NataliaW...galeria.

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez FiDo » niedziela, 29 maja 2005, 14:28

Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Pigul » niedziela, 29 maja 2005, 19:23

Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Easy Rider » niedziela, 29 maja 2005, 19:27

Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 2 cze 2005, 10:49

Baltazar Gąbka
 

Postprzez jAc_EnTy » czwartek, 2 cze 2005, 11:21

jak dla mnie ostatnia lampa :) jakos zdjecia tej pani tak nie bardzo. cos bym w nich zmienil ale nie wiem dookladnie co;) natomiast zdjecie ze swieczka troche chyba za jasne. za duzy blask dala swieczka. jeszcze zdjecie pana stojacego pod sciana (z tych wczesniejszych) zrobilo na mnie wrazenie:) cos w sobie ma ( bez skojazen nie ten pan :P tylko zdjecie) :) aha i jeszcze zdjecie dziewczynki z czyms na szyi. to chyba zdjecie robione w galeri w ratuszu ??

to miejsce czeka na moja reklame!
zapraszam to mojego tematu. niestety zacial sie moj ostatni post i kolejne nowe byly dodawane do tego samego. sa tam nowe zdjecia czekajace na wasza krytyke ;)
to byla reklama

Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

cron