Strona 1 z 25
Fido - rowniez galeria zdjec..

Napisane:
sobota, 16 kwi 2005, 18:16
przez FiDo

Napisane:
sobota, 16 kwi 2005, 18:23
przez Slayer
wow Fido chyle czola, naprawde dobre zdjecia.
szczegolnie podoba mi sie pierwsze, ta katedra, stare-nowe i fontanna.

Napisane:
sobota, 16 kwi 2005, 18:37
przez MarcinR

galeria brata waldka - jestes czlonkiem wiec masz mozliwosci i potrafisz robic zdjecia , zreszta sam otym najlepiej wiesz ..

ladne..

Napisane:
sobota, 16 kwi 2005, 18:58
przez migOOtka

rewelacja

Napisane:
sobota, 16 kwi 2005, 20:24
przez FiDo
MarcinR, czlonkowsko w Bracie Waldka specjalnych mozliwosci mi nie daje

na jakosc moich zdjec tez nie ma wplywu


Napisane:
sobota, 16 kwi 2005, 20:29
przez MarcinR
niby tak, ale jak bys nie potrafil robic zdjec to chyba by cie tam nie bylo

zgadza sie


Napisane:
sobota, 16 kwi 2005, 20:47
przez FiDo
a co to za problem wymierzyc i nacisnac spust?
[ Dodano: 2005-04-17, 01:43 ]

Napisane:
niedziela, 17 kwi 2005, 10:26
przez FiDo
odbicie to tylko fotozart. wrzucilem bardziej jako 'podsumowanie', nie do oceny;) thx

Napisane:
poniedziałek, 18 kwi 2005, 09:41
przez rymek
FiDo napisał(a): wrzucilem bardziej jako 'podsumowanie'
I jest co podsumowwywac, nice work.

Napisane:
wtorek, 19 kwi 2005, 18:55
przez FiDo
skoro rymek zaczal z fotografia inscenizowana, pomyslalem ze pociagne to dalej.. chociaz inscenizowana nie bardzo mnie kreci


Napisane:
wtorek, 19 kwi 2005, 19:11
przez rymek
Oooo - Ale czyscioch fota .
Jest od kogo sie uczyc . Wrzucaj wiecej ! (=

Napisane:
wtorek, 19 kwi 2005, 19:15
przez Slayer
mmm Ballantines
