Strona 1 z 2

Grafika komputerowa - reaktywacja

PostNapisane: środa, 30 mar 2005, 17:27
przez quad
Kazdy ma jakis post reaktywacyjny to ja tez chce :)
Postujcie tutaj swoje prace 2d i 3d wykonane za pomoca (lub z pomoca) jakichs narzedzi komputerowych.

Na poczatek takie sobie cwiczonko-zabawa na zakupionym tablecie (juz kocham to narzedzie ;))

Tytul: Krwawa róża
Obrazek

PostNapisane: środa, 30 mar 2005, 17:32
przez Sato
hiehie.. fajne...

p.s. tablet.. a co to? :lol:

PostNapisane: czwartek, 31 mar 2005, 17:55
przez rymek
Moj stary temat :)

Zeby nie bylo to wrzucam moja tapetke 'wira' (=

Obrazek

PostNapisane: piątek, 1 kwi 2005, 01:38
przez Sato
Oto Henryk.
Henryk ma lat 39. Zajmuje sie wyrąbem drwa. Jego hobby to wypas owiec oraz potańcówki w remizie. W przyszłości chciałby wyjechać do Ameryki :)

Obrazek

PostNapisane: niedziela, 24 kwi 2005, 18:56
przez McCool
Sato, ten Henryk to w calosci przez Ciebie zrobiony? :twisted: bo fajny z niego facet jest :P

PostNapisane: niedziela, 24 kwi 2005, 20:15
przez Sato
McCool napisał(a):Sato, ten Henryk to w calosci przez Ciebie zrobiony? :twisted: bo fajny z niego facet jest :P

a tak sobie nabazgralem jakis czas temu... no a Henryk to rowny gosc :).. a jakie ma branie u babek :lol:

PostNapisane: czwartek, 16 cze 2005, 01:08
przez sanddra
Henryk faktycznie jest elegancko zrobiony.
W jakimś konkretnym programie, czy to tajemnica warsztatu twórcy?

PostNapisane: czwartek, 16 cze 2005, 12:20
przez Sato
sanddra napisał(a):W jakimś konkretnym programie, czy to tajemnica warsztatu twórcy?

Photoshop :)

PostNapisane: czwartek, 16 cze 2005, 17:33
przez FiDo
niestety, nie mam nic ciekawego do pokazania;/ z grafiki komputerowej ostatnio zajmuje sie glownie tym co mam w szkole, czyli projektowaniem. wiecej mam roboty manualnej (rysunek ,malarstwo i kompozycja).czyli, ze tak powiem cofnalem sie wczasie i nadrabiam zaleglosci :)) a w robieniu dwoch swoich prywatnych projektow mam przerwe na sesje :)

PostNapisane: czwartek, 16 cze 2005, 20:08
przez Sato
slonkokg napisał(a):Henio ma fajny podbródek :) Arek, fajna pracka :)

dzieki Sloneczko :]

PostNapisane: czwartek, 16 cze 2005, 20:13
przez kamila
Heniek ma fajną brode, tzn. kształt tej brody jest dość intrygujący tudziez pobudzający me szare komóry :brawo: [buehehehe]. Fajjny jest Heniek.

PostNapisane: czwartek, 16 cze 2005, 20:30
przez Sato
hehe... nie wiem czy wiecie, ale Heniek ma szkockie korzenie... a propos brody.. pochodzi z licznej rodziny o nazwisku Buttchin :lol:... ale mimo wszystko to Polak, 95% czystej krwi :drunk:

PostNapisane: czwartek, 16 cze 2005, 22:22
przez ZAINTERESOWANA
Heniek jest the best :lol: