uch, a nie lepiej na jakosc postawic, a nie na ilosc? sorry, ale chyba cos by mnie strzelilo jakbym mial sie przebijac przez cala mase kiepskich fotografii w poszukiwaniu jednej fajnej
Napisane: środa, 21 lis 2007, 11:59
przez j0shu4
ze niby mam wgrac kilkanascie tysiecy zdjec ktore mam i dostane nagrode ? chyba nie w te strone ta promocja , nagrodzic mozna np.najciekawsze zdjecie niezaleznie od walorow technicznych a nie ilosc zaladowanych zdjec
Napisane: środa, 21 lis 2007, 13:36
przez keeper
ostatnio 3 godziny zwiedzalam zoo w Dublinie. Kategoria "zwierzeta" nalezy do mnie