Instytut Piotra Szreniawskiego

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Instytut Piotra Szreniawskiego

Postprzez pszren » czwartek, 4 paź 2007, 16:18

drodzy forumowicze,

ośmielam się założyć na forum.tkk temat, gdzie chciałbym zamieszczać informacje o moich projektach z dziedzin takich, jak malarstwo, filozofia, poezja czy komiks. mam nadzieję że nikomu nie podpadnę, i że komuś coś się czasem spodoba.

na początek chciałem zaprosić Was do lektury aforyzmów z siódmego już wydanego przeze mnie zbiorku. mam hobbystyczne wydawnictwo, ale nakłady broszurek są małe, więc treść zamieściłem też na internecie.


(podaję dwa adresy, bo pierwszy czasem się nie otwiera - strony mają różny wygląd, ale aforyzmy te same).
jeśli przynajmniej niektóre aforyzmy w Waszej opinii są udane, to super.

najlepsze życzenia,

Piotr Szreniawski
pszren
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 1 sie 2007, 08:33

Postprzez FiDo » czwartek, 4 paź 2007, 16:40

Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez rysio » czwartek, 4 paź 2007, 17:00



To co najważniejsze, przysłania to co ważne.

rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez pszren » sobota, 13 paź 2007, 20:12

cześć FiDo, bardzo dziękuję za wiadomość! w takim razie jesteśmy w kulturze i sztuce, mam nadzieję że nie będzie nudno, no i że nie przesadziłem!

drogi rysio, dziękuję za zajrzenie na stronę. z tym biernikiem to masz rację.

tym razem zapraszam do lektury komiksu internetowego kaczory won!

jest to jeden z wielu komiksów, które zrobiłem, zapewne ani najlepszy, ani najgłębszy. jednak uważam za swój obowiązek wypowiedzieć się w - formie tego komiksu - na temat rządów złych ludzi, niszczących obecnie Polskę.

pozdrawiam,

Pszren
pszren
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 1 sie 2007, 08:33

Postprzez FiDo » sobota, 13 paź 2007, 20:37

troche propagandowe te Twoje komiksy :)
ale pomine strone merytoryczna, zajme sie forma. boli mnie, ze w kazdym jednym cyklu sa trzy takie same klatki. dobra, raz jakis kaczor odwroci glowe. ale przydalaby sie chociaz przemiennosc planow. znacznie ciekawiej by sie ogladalo. ponadto odnosze wrazenie, ze w wiekszosci komiksow conajmniej jedna klatka jest wcisnieta na sile. po co w dwoch obrazkach pod rzad wypowiada sie tylko jedna, ta sama osoba? jakas przemiennosc wypowiedzi by sie rowniez przydala. przyklad?

pozwole sobie wkleic:
Obrazek

albo bym odjal jeden jeden kadr i wcisnal to w jedna chmurke, albo dalbym miedzy wypowiedziami pingwina chmurke ze znakiem zapytania odchodzaca od myszy. brak mi jakiejs ekspresji w tym wszystkim. po co trzymac sie kurczowo trzech kadrow? :) wprowadza monotonie. ale, Ty tu jestes tworca

pozdrawiam
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez rysio » wtorek, 16 paź 2007, 17:04

rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47


Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości

cron